Home   Z życia szkoły   Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca rok szkolny 2015/16 przeszedł do historii. Po mszy św. wszyscy spotkali się na placu przed szkołą. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu podsumowała minione 10 miesięcy pracy. Na ręce pana Romana Pendera złożyła podziękowanie wszystkim rodzicom pomagającym w różnego rodzaju przedsięwzięciach i uroczystościach. Drobnym upominkiem wyraziła swoją wdzięczność za bardzo dobrą współpracę z  Przewodniczącą rady Rodziców panią Magdaleną Heinich i paniami Anną Przybyłą i Joanną Kaźmierczak . Błażej Heinich otrzymał nagrodę za 100% wynik sprawdzianu szóstoklasisty z matematyki. I wreszcie najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani Dyrektor nagrody za systematyczną pracę i udział w zawodach sportowych oraz konkursach.

O godz.11.00 ze szkołą podstawową  i swoją wychowawczynią, panią Ireną Jasiek, pożegnało się 16 uczniów klasy 6. Najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.  Nie obyło się bez łez. Piątoklasiści w imieniu całej szkolnej społeczności życzyli  absolwentom  samych sukcesów w dalszym życiu.  Wręczyli każdemu drobny upominek – breloczek. Podczas tej uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru przyszłym szóstoklasistom. Nowy poczet sztandarowy utworzą Natalia Kubalak, Magdalena Rydlewska  i Radosław  Pender.