Home   Z życia szkoły   Witamy wiosnę!!!

Witamy wiosnę!!!

wiosnaTegoroczna wiosna przywitała nas niezwykle urozmaiconą aurą. Mimo to wszystkim po wejściu do pięknie ustrojonej, kolorowej szkoły dopisywał humor. Obchody święta wiosny rozpoczęły się  konkursem na najpiękniejsze wiosenne przebranie. Uczestniczyli w nim uczniowie: Zosia Pender, Brygida Grajek, Jan Heinich, Wojtek Robaczewski, Julia Goliwąs, Martyna Kubalak, Daria Hadam, Kinga Hadam, Marcelina Basa, Michalina Bergmann, Mikołaj Puzio, Oliwia Ruchaj, Marta Tomaszewska, Natalia Szmańda, Marysia Piskorska, Ola Priebe, Dawid Jach, Maurycy Wesołowski, Igor Koralewski, Ola Pender, Amelia Lidmann, Hania Orzechowska, Dominika Jabłońska, Inga Rosińska, Kinga Kubalak, Blanka Piątek, Natalia Dubel, Zuzanna Węgielnik, Tomek Zawadzki i Filip Wiśniewski. Jury po długotrwałych burzliwych obradach przyznało I miejsce Oliwii Ruchaj, II miejsce Brygidzie Grajek, a trzecie Filipowi Wiśniewskiemu.

Następnie wszyscy przemaszerowali ulicami Szczepanowa z kukłą Marzanny, która po powrocie do szkoły spłonęła w ognisku. W tym czasie został  rozstrzygnięty konkurs na najładniej przystrojoną wiosennie klasę. Wygrali uczniowie klasy III i VI.

Jak co roku każda klasa piekła kiełbaski. Dziś amatorzy tego przysmaku spoglądali nie tylko na wędlinę, ale także  w niebo, czy zdążą przed kolejną deszczową chmurą.

Na zakończenie uczniowie klas IV – VI rozegrali mecze siatkówki.

Obchody Dnia Wiosny przygotował Samorząd Uczniowski z panią Ireną Jasiek, Pani Magdalena Nakielska-Krzemińska i Pani Aleksandra Świder.