Home   Z życia szkoły   Wigilia w naszej szkole

Wigilia w naszej szkole

21 grudnia uroczyście i radośnie obchodziliśmy szkolną wigilię. Najpierw obejrzeliśmy musical o świątecznych zakupach  przygotowany przez wolontariuszki- Meldę Yaramis z Turcji i Ani Nikoghosyan z Armenii. Potem uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do swoich świątecznie przystrojonych klas na klasowe wigilie. Nie zabrakło na nich barszczu, pierogów oraz pysznych ciast. O godzinie 11.00 wszyscy śledzili przemianę Ebenezera Scrooge’a z „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Spektakl przygotowały panie Ewa Janasek i Aleksandra Świder.  Potem pani Magdalena Nakielska – Krzemińska wręczyła nagrody i dyplomy uczestnikom ogólnopolskiego konkursu plastycznego o architekturze Rosji. Na koniec wspólnego spotkania pani dyrektor Dorota Lucius życzyła wszystkim zebranym i ich rodzinom radosnych bożonarodzeniowych świąt i szczęśliwego Nowego 2019 Roku.