Home   Z życia szkoły   VII Piknik Rodzinny

VII Piknik Rodzinny

piknik19 czerwca o godzinie 15.00 rozpoczęliśmy wspólną zabawę na VII Pikniku Rodzinnym  pod hasłem „Stwórzmy razem dobry klimat”. Dzięki nieustającej hojności licznych sponsorów udało się zapewnić wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nikogo nie zaskoczyła długa kolejka po los „Kup kota w worku.” Każdy marzył o wygranej, a jak co roku nagrody były atrakcyjne. Wszyscy milusińscy otrzymali paczkę powitalną ze słodkościami. Nie zabrakło fantazyjnie ozdobionych ciast, kuszących zapachem gofrów, smacznych, kolorowych sałatek. Kusił popcorn i przysmak świętokrzyski. Miłośnicy grillowanych kiełbasek czekali cierpliwie, aż nabiorą odpowiedniego koloru i apetycznie zaskwierczą. Każdy mógł napić się świeżo wyciskanego soku jabłkowego, pepsi oraz ciepłej herbaty czy kawy. Najmłodsi korzystali z rozwijających kreatywność zabawek, łowili cukierki. Jak zawsze dużym powodzeniem cieszył się dmuchany plac zabaw. Nie próżnowała pani Animka, która  uczyła tańczyć „Ram ,zam, kuli, kuli’’ i organizowała wiele konkursów. Lubiący łamigłówki gromadzili się przy stoisku SKO, gdzie otrzymali do rozwiązania krzyżówkę. Potem odbyło się losowanie nagród. Posiadacze domowej galerii sztuki mieli niepowtarzalną okazję wzbogacić kolekcje o akwarele pana Konrada Szarego. Pięknie wyglądały dzieci biegające w profesjonalnie wykonanym makijażu. Balonowe zabawki kusiły nie tylko najmłodszych. Kolorowe pieski, miecze i inne cuda schodziły jak ciepłe bułeczki. Nie byłoby tej wspaniałej zabawy dla małych i dużych bez  wielkiego zaangażowania rodziców i pracowników szkoły. Jaszcze raz z całego serca dziękujemy!