Home   Z życia szkoły   VI PIKNIK RODZINNY

VI PIKNIK RODZINNY

Po raz szósty  mieszkańcy Szczepanowa i okolic , a zwłaszcza dzieci, mogli się świetnie bawić na pikniku rodzinnym. Oprócz oczekiwanych i znanych bywalcom atrakcji pojawiły się nowe. Pomarańczowy  Cylinder bawił najmłodszych „Leśnymi opowieściami bardzo ważnej treści”. Wciąż niezmiennym powodzeniem cieszyła się loteria „Złap kota w worku’’. Każdy w głębi serca liczył, że jego los okaże się tym szczęśliwym i wróci do domu z główną nagrodą. Stało się już tradycją, że można było wygrać rower, walizki i nagrodę pani Dyrektor- w tym roku dmuchany basen. Tradycyjnie można było wrócić do domu w nowej fryzurze i pięknym, niezwykłym makijażu. Każde dziecko otrzymało upominek – niespodziankę. Dużą frajdę sprawiły przejażdżki bryczką oraz szaleństwa na dmuchanym placu zabaw, gdzie unosiły się w powietrzu wielkie, tęczowe bańki mydlane.  Każdy znalazł dla siebie jakiś przysmak- gofra, popcorn, watę cukrową czy ciasto lub przysmak świętokrzyski.  Wszyscy chwalili  pyszne kiełbaski z grilla i sałatki . Jeśli ktoś chciał sprawdzić ,jak jest u niego  z tym tłuszczykiem mógł wejść na specjalną wagę, która uczciwie informowała o stanie organizmu.   Najmłodsi bawili się w kąciku malucha. Obok można było złapać wędką cukierki . W kąciku SKO czekały na zainteresowanych nagrody za rozwiązanie zagadek. Chętni mogli uczestniczyć w konkursie układania rymowanek o oszczędzaniu.  Powodzeniem cieszyły się zwierzątka i miecze z balonów.

Piknik został zorganizowany dzięki wielkiemu  zaangażowaniu pracowników SP Szczepanowo , na czele z panią Dyrektor i Radą Rodziców. Znaczny wkład pracy wnieśli mieszkańcy Szczepanowa.  Jesteśmy wdzięczni wszystkim sponsorom za przekazane dary i datki pieniężne. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za bezinteresowne poświęcenie swojego czasu, serca, po to , aby ujrzeć promienne uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych.

Fotorelacja: Piknik