Home   Z życia szkoły   V Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

V Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

IMG_32655 grudnia nasi uczniowie po raz piaty wzięli udział w V Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego  o Puchar Dyrektora Szkoły. Po eliminacjach szkolnych zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy z klas 4-7- trzy dziewczyny i trzech chłopców z każdej klasy. Ich zmagania trwały prawie 5 godzin. Widzowie mogli obejrzeć wiele emocjonujących meczy. I wreszcie nadszedł czas na odebranie z rąk pani Dyrektor pucharów i dyplomów. W grupie dziewcząt I miejsce zajęła( po raz trzeci!) Agata Płocińska, II Natalia Kubalak, a III Aleksandra Kaźmierczak. Wśród chłopców niepokonany okazał się Kamil Krysiak. II miejsce przypadło Kubie Szymczakowi, a III Filipowi Wiśniewskiemu. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy za udział w turnieju i czekoladowego mikołajka. Dziękujemy Pani Magdalenie Nakielskiej – Krzemińskiej za organizację zawodów i sędziowanie. Podziękowania  należą się również pani Dyrektor za ufundowanie nagród.

Uczniowie biorący udział w turnieju :
Klasa IV: Hanna Orzechowska, Blanka Piątek, Inga Rosińska ; Kacper Chróśniak , Jakub Różański, Antoni Frankowski,
Klasa V: Natalia Bednarek, Julia Krysiak , Marika Janiak; Oliwier Różański, Oskar Grzesik i Borys Koralewski.
Klasa VI: Patrycja Rydlewska, Aleksandra Kaźmierczak, Marta Ratajczak; Mikulski Wiktor , Budny Wiktor, Oskar Sobociński.
Klasa VII: Agata Płocińska , Julia Flig , Natalia Kubalak; Jakub Szymczak, Kamil Krysiak i Filip Wiśniewski .
Raz jeszcze wszystkim dziękujemy i gratulujemy!
IMG_3390IMG_3143IMG_3391
Tekst: Ewa Janasek, Magdalena Nakielska-Krzemińska