Home   Z życia szkoły   Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

kwiat17 października braliśmy udział w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Klasy 1-3 przygotowały piękny program artystyczny. W rolę konferansjera wcieliła się Natalia Bednarek. Nad całością czuwały panie Anna Pietraszko i Aleksandra Świder. Po wysłuchaniu humorystycznych rymowanek o pracownikach szkoły i wręczeniu kwiatów, rozpoczęła się część druga- muzyczny koncert życzeń. Jury w składzie: panie Dorota Lucius, Ewelina Kulczak, Irena Jasiek, Anna Osuch i pan Łucjan Nowakowski miało wybrać klasy, które najpiękniej zaśpiewały piosenkę związaną tematycznie z Dniem Nauczyciela. I miejsce przypadło trzylatkom i czterolatkom. Zachwycili strojami, wykorzystaniem instrumentów i choreografią. II miejsce otrzymała klasa V za piosenkę „Wiele pięknych kwiatów.” III miejsce zajęła klasa VII, która wykonała utwór „Witajcie w naszej szkole.” Potem Pani Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom za ofiarną pracę, a Rada Rodziców przekazała na jej ręce drobny upominek będący uhonorowaniem za dotychczasową nienaganną pracę.