Home   Z życia szkoły   Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dzień zakończenia roku szkolnego to najbardziej wyczekiwany przez uczniów czas. Letnia temperatura również przypominała, że trzeba opuścić szkolne mury. Po mszy św. uczniowie wraz z rodzicami  i pracownikami szkoły spotkali się przed szkołą, aby wziąć udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/19. Najpierw Pan Wójt Gminy Dąbrowa wręczył stypendia naukowe najlepszym uczniom naszej szkoły. Nowością  było stypendium  ufundowane przez radną Gminy Dąbrowa dla ucznia rozwijającego swoje zainteresowania i bezinteresownie pomagającego innym. Potem uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu odebrali z  rąk  Pani Dyrektor świadectwa ,nagrody oraz dyplomy. Pozostali udali się do klas i tam wychowawcy wręczyli im przepustki do następnych klas.

Ten dzień był szczególny także dla ósmoklasistów, którzy pożegnali się ze swoją szkołą, wychowawcą oraz koleżankami  i kolegami z młodszych klas. Po raz ostatni oglądaliśmy ich występ ,do którego teksty napisali samodzielnie.