Home   Z życia szkoły   Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015

26 czerwca szkolna społeczność uroczyście obchodziła zakończenie roku szkolnego 2014/15. Po mszy świętej pani dyrektor przywitała gości, dzieci, rodziców oraz pracowników szkoły. Wszystkim podziękowała za rok intensywnej, solidnej pracy. Życzyła wymarzonych wakacji spędzonych w radosnym nastroju. Najlepsi uczniowie z klas I-V otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Niektórzy cieszyli się dyplomem za osiągnięcia sportowe lub matematyczne. Miłym i nieczęsto zdarzającym się wydarzeniem było wręczenie pani Danucie Kuss medalu za 50 lat aktywnej pracy w związku zawodowym nauczycieli.

O godzinie 11.00 klasa VI pożegnała się ze szkołą podstawową i pracownikami tej placówki. Po raz ostatni wystąpili w przygotowanym przez siebie i wychowawcę pana Mateusza Szmańdę programie artystycznym. Tradycyjnie nie obyło się bez łez. Każdy absolwent oprócz świadectwa ukończenia szkoły podstawowej otrzymał upominek od rodziców i wychowawcy.