Home   Z życia szkoły   Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012 / 2013

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012 / 2013

Dnia 28 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2012 / 2013. Był on bardzo pracowity, obfitujący w wiele wydarzeń i imprez kulturalnych oraz sportowych. Po mszy świętej zgromadziliśmy się przed szkołą. Pani dyrektor wręczyła wiele nagród najlepszym uczniom . Podziękowania za bezcenną i tak potrzebną pomoc otrzymali również rodzice. Przedstawiciele Rady Rodziców bukietem kwiatów wyrazili uznanie dla pracy, jaką na rzecz szkoły wykonała pani dyrektor Dorota Lucius. Piękna słoneczna pogoda powoli wprowadzała nas w atmosferę beztroskiego lata. A przed nami było jeszcze pożegnanie szóstoklasistów. Absolwenci przenieśli nas w 2030 rok, kiedy to każdy z nich osiągnął sukces w wybranej dziedzinie. Ilość wręczonych nagród wskazuje, że scenariusz inscenizacji może okazać się proroczy.