Home   Z życia szkoły   Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

rozpoczęcie

W tym roku szkolnym pierwszy dzwonek zabrzmiał  dopiero 4 września. Uczniowie klasy siódmej wraz z wychowawczynią, panią Magdaleną Nakielską- Krzemińską przygotowali program artystyczny przypominający wszystkim uczniom o końcu letniej laby i konieczności wdrożenia się do szkolnych obowiązków. Pani Dyrektor, Dorota Lucius, serdecznie powitała dzieci, szczególnie pierwszoklasistów, pracowników szkoły i rodziców. Przedstawiła zebranym  nauczycieli poszczególnych przedmiotów i wychowawców klas. Całej społeczności szkolnej życzyła jak największych sukcesów  w nowym 2017/18 roku szkolnym. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami w swoich klasach.