Home   Z życia szkoły   Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

O godzinie 9.00 zabrzmiał dzwonek. Rozpoczęła się uroczystość powitania nowego roku szkolnego 2014/15. Po raz pierwszy uczniowie stali na placu wyłożonym zieloną kostką brukową. Ich wzrok padał na piękną elewację. Pani dyrektor Dorota Lucius bardzo serdecznie podziękowała Panu Wójtowi Marcinowi Barczykowskiemu za finansowe wsparcie szkolnego remontu. Życzyła wszystkim uczniom wielkich sukcesów, na miarę ich nauczycieli, z których czworo w ciągu wakacji zdobyło wyższy stopień awansu zawodowego. Przewodnicząca Rady Gminy, pani Emilia Żmudzińska, podziękowała rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły za pozyskanie tak potrzebnych na prace remontowe pieniędzy. Następnie uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawcą, panem Mateuszem Szmańdą, w dowcipnej formie wprowadzili społeczność szkolną w plan pracy obowiązujący w tym roku szkolnym. Całość zakończył optymistyczny akcent, że za 10 miesięcy znów wakacje. Uczniowie z uśmiechami na twarzach udali się na spotkania z wychowawcami.