Home   Z życia szkoły   Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2. września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Po mszy świętej zebraliśmy się na placu przed budynkiem szkolnym i powitaliśmy zaproszonych gości. Dyrektor szkoły pani Dorota Lucius poinformowała o zakończonych pracach remontowych przeprowadzonych w szkole podczas minionych wakacji. Na dolnym korytarzu pojawił się mural namalowany przez pana Konrada Szarego obrazujący patronkę naszej szkoły. Ściany mienią się pięknymi, żywymi kolorami.
Uroczystego otwarcia „nowego” korytarza – poprzez przecięcie wstęgi – dokonała Przewodnicząca Rady Gminy pani Emilia Żmudzińska przy udziale Wójta Gminy Dąbrowa pana Marcina Barczykowskiego, wraz z przedstawicielką Rady Rodziców panią Olgą Kryszak i panem Konradem Szarym autorem ściennej dekoracji.
Następnie pani dyrektor przedstawiła uczniom oraz także obecnym rodzicom, wychowawców poszczególnych klas . W swym krótkim wystąpieniu przypomniała ,że po wspaniałych wakacjach nadszedł czas na wytężoną pracę i naukę, poczym weszliśmy do naszej – coraz piękniejszej – szkoły, aby podziwiać nowe wnętrze i zapoznać się z obowiązującym planem lekcji.