Home   Z życia szkoły   Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

21 października w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli obecni pracownicy szkoły oraz byli pracownicy, którzy korzystają z zasłużonej emerytury.

Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas:
Wójt Gminy Dąbrowa Pan Marcin Barczykowski,
Przewodnicząca Rady Gminy Dabrowa Pani Emilia Żmudzińska,
Proboszcz parafii św. Bartłomieja ksiądz Arkadiusz Rosiński,
Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Heinich
Zastępca przewodniczącej Rady Rodziców Pani Olga Krysiak
Sekretarz Gminy Dąbrowa Pan Andrzej Konieczka
Emerytowany, długoletni dyrektor szkoły Pan Ryszard Basa.

Gości powitała Pani dyrektor Dorota Lucius i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego specjalnie na tę okazję przez uczniów klasy III i Panią Magdalenę Nakielską – Krzemińską. Pani Dyrektor życzyła wszystkim m.in. tego, by w normalnym, powszednim dniu słyszeli z ust dzieci i ich rodziców zwykłe, proste, nieskomplikowane, ale szczere i wymowne słowo „dziękuję”. Podziękowała również wszystkim za pierwszy, wspólny rok pracy.

Miłym akcentem poniedziałkowego popołudnia było wręczenie nagród Dyrektora i Wójta wyróżniającym się pracownikom szkoły.
Nagrody Dyrektora otrzymali:

Panie Magdalena Nakielska – Krzemińska, Irena Jasiek, Katarzyna Kurek. Barbara Polaszewska oraz Panowie Mateusz Szmańda oraz Łucjan Nowakowski.

Nagrody Wójta otrzymali:
Dyrektor szkoły Dorota Lucius oraz nauczycielki Alicja Jaworska i Joanna Nowak.

Po oficjalnych uroczystościach wszyscy zostali zaproszeni na kawę.