Home   Z życia szkoły   Turniej wiedzy pożarniczej i konkurs plastyczny

Turniej wiedzy pożarniczej i konkurs plastyczny

IMG_20170217_141120W piątek 17 lutego odbył się szkolny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 25 pytań. A byli to: Oliwia Rosińska, Marta Ratajczak, Partycja Rydlewska, Natalia Bednarek, Julia Krysiak, Martyna Wojtkowiak, Martyna Kaźmierczak i Borys Koralewski. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwali druhowie strażacy: pan Wiesław Gałązka i pan Witold Przybysz.
Tego samego dnia rozstrzygnięty został szkolny etap Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Swoje prace prezentowali uczniowie: Gracjan Słupecki, Natalia Kaliska, Andrzej Kurek, Michał Puzio, Brygida Grajek, Julia Goliwąs, Mikołaj Puzio, Marta Tomaszewska, Maria Piskorska, Maurycy Wesołowski i Blanka Piątek.

A oto zwycięzcy:

W Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce – Oliwia Rosińska
II miejsce – Martyna Kaźmierczak
III miejsce – Natalia Bednarek
wyróżnienie – Partycja Rydlewska i Marta Ratajczak

W Konkursie Plastycznym

I miejsce – Brygida Grajek
II miejsce – Blanka Piątek
III miejsce – Maria Piskorska
wyróżnienie – Julia Goliwąs i Gracjan Słupecki

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie gminnym.