Home   Z życia szkoły   “TOTUS TUUS”

“TOTUS TUUS”

Od roku 2001 obchodzony jest w Polsce Dzień Papieski. Jest to dzień wdzięczności za dar polskiego Papieża i Jego nauczanie. W tym roku XX Dzień Papieski przeżywamy pod hasłem :”TOTUS TUUS” w niedzielę, 11 października. Również w naszej szkole pamiętaliśmy o Świętym Janie Pawle II i w czwartek, 8 października wspólnie odśpiewaliśmy BARKĘ – ulubioną pieśń naszego Papieża. W klasach na lekcjach religii dzieci wspominały Świętego między innymi poprzez przygotowane prezentacje, śpiew piosenek związanych z Papieżem oraz pogłębioną refleksję na temat znaczenia Maryi w życiu Świętego Jana Pawła II.

Autor: Magdalena Nakielska-Krzemińska