Home   Z życia szkoły   Szkolna wigilia

Szkolna wigilia

Podobny obraz22 grudnia wszystkich wchodzących do szkoły witały dźwięki kolęd wprowadzając w magiczny świąteczny nastrój. Pierwsze dwie godziny uczniowie spędzili razem z wychowawcami w swoich salach przy zastawionych wigilijnymi potrawami stołach. W najmniej oczekiwanym momencie do drzwi pukał św. Mikołaj i po dokładnym wypytaniu się o zachowanie w mijającym roku obdarowywał każdego drobnym upominkiem. Potem wszyscy spotkali się w sali gimnastycznej i obejrzeli jasełka przygotowane przez dzieci z grupy Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka wraz z paniami Katarzyną Kurek i Małgorzatą Piwońską. Następnie Pani Dyrektor złożyła dzieciom życzenia świąteczne i wręczyła dyplomy oraz nagrody za wykonanie najlepszych prac w świątecznych konkursach.

Wyróżnienia w konkursie SKO „Ozdoba świąteczna” organizowanym przez panią Alicję Jaworską otrzymali: Natalia Dubel, Zuzanna Węgielnik, Aleksandra Pender, Hanna Orzechowska, Nikodem Wojke, Michalina Lewandowska, Martyna Kubalak, Mikołaj Puzio, Julia Goliwąs, Kinga Kubalak, Tomasz Zawadzki, Dominik Podlarz, Martyna Kaźmierczak, Amelia Lidmann, Anna Pietrzak, Milena Pietrzak, Brygida Grajek, Maria Piskorska, Marcelina Basa, Michalina Basa, Mikołaj Owczarzak.

W gminnym konkursie „Christmas cards” organizowanym przez panią Magdalenę Szary I miejsce zajął Dawid Jach.