Home   Z życia szkoły   Święto pierwszej klasy

Święto pierwszej klasy

Dnia 31 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na ucznia naszej szkoły.
Na uroczystość przybyli rodzice, pani dyrektor oraz uczniowie klasy II i III z wychowawcami.
Kasa pierwsza w czasie uroczystości pokazała, czego do tej pory się nauczyła. Były próby sprawności i mądrości. Wszyscy uczniowie pokonali dane im zadania, po czym odbyło się ślubowanie z udziałem sztandaru szkoły a następnie pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor Wioletta Górna. Dzieci z klasy I otrzymały dyplomy oraz okolicznościowe pamiątki. Uczniowie przedstawili także krótki program artystyczny.
Rodzice przygotowali dla dzieci i gości słodki poczęstunek z tortem w roli głównej.
Uczniów do uroczystości przygotowała wychowawczyni Anna Pietraszko.