Home   Z życia szkoły   “Święto Babci i Dziadka” w Szczepanowie

“Święto Babci i Dziadka” w Szczepanowie

W ostatni piątek przed feriami 24 stycznia dzieci przedszkolne z grupy Kubusia Puchatka w Szczepanowie wystąpiły w świetlicy wiejskiej z programem na Dzień Babci i Dziadka przed specjalnymi gośćmi. W tym roku gościliśmy na tej uroczystości nie tylko Dziadków naszych dzieci ale również Członków Klubu Seniora ze Szczepanowa . Goście z przyjemnością obejrzeli występy w wykonaniu małych artystów, włączyli się w zabawy ruchowe przy muzyce. Na koniec Dzieci odśpiewały 100 lat dla wszystkich zgromadzonych gości, oraz zaprosiły wszystkich na tort i kawę. Goście otrzymali upominki przygotowane przez dzieci. To było ciepłe, wzruszające i serdeczne spotkanie.

Autor: Katarzyna Kurek