Home   Z życia szkoły   Stwórzmy razem dobry klimat

Stwórzmy razem dobry klimat

W sobotę, 3 czerwca b.r. w Szczepanowie w godz. od 15.00 do 19.00 odbędzie się VI PIKNIK RODZINNY pod hasłem” Stwórzmy razem dobry klimat”. Organizatorzy- Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Szczepanowie- przygotowują wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą m.in. artyści animatorzy z teatru Pomarańczowy Cylinder, dmuchany plac zabaw, zabawa „Łowimy cukierki”, gigantyczne bańki mydlane, gofry, popcorn, wata cukrowa, przejażdżki bryczką, Zaprosimy wszystkich chętnych do zabawy „Złap kota w worku” w której nagrodami głównymi będą rower i walizka oraz nagroda dyrektora szkoły Doroty Lucius. Działać będą kąciki: maluszka, SKO, fryzjerski, kosmetyczny, pielęgniarki i dietetyczny. Rodzice przygotowują smaczne ciasta, surówki, będzie grill, chleb ze smalcem. Każde dziecko, które przybędzie na piknik otrzyma powitalną paczkę – niespodziankę. Piknik jest zadaniem publicznym realizowanym ze środków pozyskanych przez szkołę w ramach inicjatyw lokalnych Gminy Dąbrowa – 1600zł oraz przy wsparciu licznych sponsorów, którym dziękujemy.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU !!!