Home   Z życia szkoły   Ślubowanie klasy I

Ślubowanie klasy I

2 listopada 2020 r. w naszej szkole miało miejsce ślubowanie  pierwszoklasistów. Uroczystość przygotowała wychowawczyni klasy pani Alicja Jaworska. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, w której obiecywały być dobrymi uczniami i kolegami, szanować rodziców i nauczycieli oraz kochać swoją ojczyznę. Ślubowanie przyjęła dyrektor szkoły pani Wioletta Górna, która następnie pasowała dzieci na uczniów. Tym samym pierwszoklasiści zostali symbolicznie włączeni do grona społeczności szkolnej. To ważne, radosne wydarzenie było pełne wzruszeń i niespodzianek. Rodzice i pracownicy szkoły przygotowali dla pierwszoklasistów dyplomy i  upominki. Dzieci mogły skosztować pysznych muffinek.

Mamy nadzieję, że uroczyste ślubowanie pozostanie na długo w pamięci naszych najmłodszych uczniów.

Autor: Alicja Jaworska