Home   Z życia szkoły   Słoneczny powrót do szkoły

Słoneczny powrót do szkoły

Po mszy św. w intencji dzieci i pracowników szkoły spotkaliśmy się na placu apelowym. Pani Dyrektor Dorota Lucius bardzo serdecznie przywitała całą szkolną społeczność. Zwróciła uwagę na wyjątkowość pierwszej klasy. Jest jedyną w gminie. Zgodnie ze zmianami w oświacie obecna szósta klasa nie napisze sprawdzianu i pozostanie w naszej szkole, aby kontynuować naukę w klasie siódmej i ósmej. Po wystąpieniu Pani dyrektor, w humorystycznym przedstawieniu zaprezentowali się uczniowie klasy szóstej. Już wiemy jak bezboleśnie przetrwać ten rok szkolny! Zabrzmiał pierwszy dzwonek … Po nim uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.