Home   Z życia szkoły   Rycerskie Dni Otwarte

Rycerskie Dni Otwarte

Dnia 30.03.15r. zostaliśmy zaproszeni do Zespołu Szkół w Dąbrowie. Gorąco powitał na pan dyrektor Paweł Brzykcy. Gdy weszliśmy na salę gimnastyczną, trwało przedstawienie rycerskie. Usiedliśmy na trybunach i zaciekawieni wpatrywaliśmy się w postacie na scenie. Następnie zaproszono nas na oględziny sal lekcyjnych. Potem braliśmy udział w zajęciach z nauczycielami szkoły. Po zajęciach poczęstowano nas pyszną herbatą oraz słodkimi pączkami i drożdżówkami.

Kiedy już zjedliśmy i wypiliśmy udaliśmy się na przedstawienie pt. “Poranek z kulturą”, przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół w Dąbrowie. Po zakończeniu przedstawienia, zaczęliśmy zwiedzać starą część szkoły , a pan dyrektor odpowiadał na wszystkie nasze pytania.

Wszyscy uczniowie uznali spotkanie za udane a wielu z nas przekonało się, że warto przyjść do tutejszego gimnazjum.

Autorzy: Kamila Meler , Justyna Kruzel i Bartłomiej Bonkowski z klasy VI

DSC06005 DSC06008 DSC06015 DSC06016 DSC06031 DSC06037