Home   Z życia szkoły   RUSZYŁA BUDOWA BOISKA

RUSZYŁA BUDOWA BOISKA

Datę 7. 11. 2012r. zapamiętamy wszyscy, gdyż tego dnia po latach oczekiwania rozpoczęły się prace przy budowie tak bardzo upragnionego przez dzieci i wuefistów boiska szkolnego.
Nie bacząc na typowo jesienną aurę kilkunastu chętnych mężczyzn bezinteresownie przyjechało wraz z ciężkim sprzętem, aby wykarczować drzewa. A byli to panowie:
Krysiak Adam, Wiśniewski Wojciech, Kaźmierczak Marek, Rydlewski Jacek, Pender Roman, Płociński Tadeusz, Podlasz Maciej, Tarnowski Tomasz, Polaszewski Marcin, Kurek Paweł, Kurek Roman, Furdal Mirosław, Eckert Krzysztof, Nowakowski Łucjan, Marciniak Henryk, Pałecki Łukasz, Malak Paweł.
W tej ciężkiej pracy swoją pomoc zaoferował również pan Andrzej Wcisło (Przedsiebiorstwo Handlowo – Usługowe „ROLTRANS”).
Wszystkim panom serdecznie dziękujemy!!!
Niezawodne panie Sylwia Dudek, Anna Osuch, Aleksandra Świder przygotowały pyszne kanapki.

Dziękujemy Władzom Gminy Dąbrowa za umożliwienie rozbudowy naszego obecnie niewielkiego boiska.
Radość dzieci obserwujących początek prac jest bezcenna!