Home   Z życia szkoły   Rozstrzygnięcie konkursu „Ozdoba choinkowa”

Rozstrzygnięcie konkursu „Ozdoba choinkowa”

9 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Ozdoba choinkowa” zorganizowanego przez panią Alicję Jaworską. Dzieci do wyrobu świątecznych ozdób wykorzystały najróżniejsze materiały. Powstały bombki z nasion, bibuły. Na innych skrzyły się cekiny i koraliki. Anioły rozpościerały koronkowe skrzydła spoglądając na złociste dzwonki i uśmiechnięte bałwanki. Wyróżnieni w konkursie otrzymali dyplom i nagrodę. Byli to uczniowie: Nicole Gaida, Anna Malak, Inga Rosińska, Oliwia Rosińska, Aleksandra Pender, Blanka Piątek, Andrzej Kurek, Kacper Piwoński, Jan Tarnowski, Anna Pietrzak, Wiktoria Kozłowska, Oliwia Ruchaj i Tomasz Popielarz. Dyplomy za udział i drobny upominek trafiły do rąk Julii Krysiak, Michaliny Basy, Joanny Heinich, Sylwii Tarnowskiej, Wiktora Budnego, Weroniki Pietrzak, Kingi Kubalak, Martyny Kaźmierczak, Dagmary Buczkowskiej, Sławka Kaźmierczaka, Oskara Grzesika ,Martyny Wojtkowiak, Marty Ratajczak oraz Kamili Stachowskiej.

Autor: Ewa Janasek