Home   Z życia szkoły   Rozstrzygnięcie konkursu o patronce

Rozstrzygnięcie konkursu o patronce

konkursPani Irena Jasiek ogłosiła wyniki konkursu o Marii Skłodowskiej – Curie. W urnie znalazło się 29 kartek z odpowiedziami. 15 osób udzieliło bezbłędnych odpowiedzi.  Wzięły  one udział w losowaniu nagród. Nagrody główne otrzymali: Marcelina Basa, Natalia Bednarek, Julia Flig, Daria i Kinga Hadam, Jan Heinich, Kinga Kubalak, Martyna Kubalak, Anna Malak, Anna Pietrzak, Natalia Puzio, Magdalena i PatrycjaRydlewskie, Marta Tomaszewska i Nikodem Wojke. Pozostali uczniowie odebrali nagrody pocieszenia. Byli to: Wiktoria Kozłowska, Weronika Pietrzak, Mikołaj Puzio, Kamil Chróśniak, Dominik Kruzel, Hanna Orzechowska, Aleksandra Pender, Tomasz Popielarz, Zuzanna Węgielnik, Martyna Wojtkowiak, Julia Goliwąs, Amelia i Oliwia Lidmann oraz Wiktoria Górna.

W dniu dzisiejszym został ogłoszony kolejny konkurs związany ze 180. rocznicą istnienia szkoły w Szczepanowie.  Chętni uczniowie mogą ułożyć hymn szkoły. Na oddanie tekstu wraz z melodią mają czas do 30 stycznia.