Home   Z życia szkoły   Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Obraz może zawierać: tekst

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego 2018/19 rozpoczął się  o godzinie 9.00 od mszy świętej. Po niej wszyscy zgromadzili się przed szkołą, aby wysłuchać przemówienia pani dyrektor Doroty Lucius, która życzyła uczniom i nauczycielom wielu sukcesów. Przypomniała, że po prawie dwudziestu latach znów mamy w progach naszej placówki ósmoklasistów, a wszystkich uczniów jest 179. Panie Magdalena Nakielska-Krzemińska i Aurelia Wojke oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego Julia Flig dokonały uroczystego przecięcia wstęgi przy nowej siłowni na powietrzu dla klas 4-8.  Następnie po krótkim odczycie Oliwii  Lidmann uczniowie wraz wychowawcami udali się do swoich klas, aby zapoznać się z planem lekcji i zabrać do domu podręczniki.