Home   Z życia szkoły   Projekty w języku angielskim

Projekty w języku angielskim

W maju i czerwcu uczniowie kl. IV wykonywali projekty w języku angielskim. Dotyczyły roślin. Uczniowie podzieleni byli na kilka grup. Jedna grupa wykonała projekt na temat bratków i kaktusów, druga na temat takich kwiatów jak: mniszek, stokrotka oraz słonecznik. Inna grupa wykonała projekt na temat roślin egzotycznych. Opisywanymi roślinami były magnolia, hibiskus, niebieska orchidea, muchołapka oraz inne rośliny egzotyczne. W czasie robienia prac uczniowie doskonalili umiejętności współpracy w grupie oraz pisania w języku angielskim. W swoich projektach podawali informacje na temat prezentowanych roślin, ich kolorów oraz budowy. Uczniowie ozdobili swoje prace interesującymi fotografiami roślin, co w znacznym stopniu uatrakcyjniło ich projekty.

IMG_1239 IMG_1238 IMG_1237

Tekst: Magdalena Szary