Home   Z życia szkoły   Po raz kolejny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Znalezione obrazy dla zapytania wosp 2017Po raz kolejny przyłączyliśmy się do   zbiórki pieniędzy na WOŚP. Przed kościołem parafialnym w Szczepanowie kwestowali uczniowie naszej szkoły: Jakub Szymczak, Tomasz Popielarz, Oliwia Lidmann i Julia Flig.

W Dąbrowie na rzecz orkiestry pani dyrektor i nauczyciele sprzedawali popcorn, smażyli pyszne gofry. Można było również wylosować szczęśliwą wróżbę na 2017 rok, do której dołączone były cukierki. Odbyła się także licytacja dwóch zaproszeń do salonu fryzjerskiego „Kameleon” w Barcinie. Jedno obejmowało strzyżenie na gorąco, drugie botox na włosy. Dzieci mogły spędzić miłe chwile w kąciku malucha.

Bezinteresownie dla drugiego człowieka- malucha i seniora w niedzielne popołudnie działali: Dorota  Lucius, Irena Jasiek, Aleksandra Świder, Anna Osuch, Mateusz Szmańda, Magdalena Nakielska- Krzemińska, Magdalena Szary i Ewa Janasek.