Home   Z życia szkoły   „Pluszowy miś”

„Pluszowy miś”

26 lutego  z niecierpliwością czekaliśmy na autobus, aby pojechać  do Dąbrowy i  wziąć udział w zawodach Pluszowy miś. Najpierw rywalizowali uczniowie klas I – III. Rozpoczęli od biegu slalomem + szarfa górą. Nasi kibice nie oszczędzali  swoich gardeł . Od początku zagrzewali swoich kolegów i koleżanki do walki. Drugą konkurencją był bieg przewróć postaw. Dużo emocji wywołał wyścig piłek w siadzie. Trzeba było wykazać się dobrym zgraniem i wyczuciem czasu, nie zważając na omdlewające ręce. Najtrudniejsza okazała się czwarta konkurencja –jeże transportujące grzyby. Grzyby były złośliwe, wciąż umykały, ale nie doceniły zapału młodych sportowców, którzy je okiełznali. Ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce w gminie. Gratulujemy!

Gdy młodsi studzili emocje, uczniowie klas IV – VI rozpoczęli sportowe zmagania z czterema niełatwymi konkurencjami: slalomem z kozłowaniem piłki koszykowej, przewrotem + szarfa, slalomem między stojakami z prowadzeniem piłeczki pingpongowej rakietką badmintona, wyścigami na krze. Również starsi dali z siebie wszystko, a nawet więcej. Wywalczyli II miejsce w gminie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

One Comment

• Błażej

Uwielbiam tego typu wyzwania trzeba się skupić i pobiec jak najszybciej w klasach 1-3 bardzo dobrze sobie poradzili , tak samo dobrze a nawet trochę lepiej poradzili sobie klasy 4-6