Home   Z życia szkoły   Pasowanie pierwszaków

Pasowanie pierwszaków

Zaprzyjaźnić się z książkami, dumą swojej szkoły być, ze wszystkimi pierwszakami ślubujemy dziś…
Tak śpiewały dzieci z klasy pierwszej, które 26.10.2012r. przystąpiły do uroczystego ślubowania. Przysięgę pierwszoklasistów odebrała dyrektor szkoły pani Dorota Lucius, która także dokonała pasowania milusińskich na uczniów. Do naszej szkolnej społeczności przyjęto żaków: Wiktora Budnego, Natalię Heinich, Aleksandrę Kaźmierczak, Martynę Kaźmierczak, Wiktora Mikulskiego, Martę Ratajczak, Patrycję Rydlewską i Oskara Sobocińskiego. Wychowawczynią klasy jest pani Alicja Jaworska.
Dzieci potwierdziły akt ślubowania własnoręcznymi podpisami w kronice szkolnej. Rodzice pierwszoklasistów przygotowali dla swoich pociech wspaniały tort. Uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy oraz upominki w rogach obfitości. Starsi koledzy z kółka wokalnego zaprosili pierwszoklasistów do wspólnej zabawy. Ta wyjątkowa uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.
Cieszymy się, że mamy wspaniałych kolegów w klasie pierwszej. Będziemy się wami troskliwie opiekować! GALERIA