Home   Z życia szkoły   Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

We wtorek 19 listopada w Oddziale Przedszkolnym odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy najmłodszej. 3-latki z Grupy Smerfy zaprosiły w progi swojego przedszkola rodziców lub dziadków, aby pokazać im czego nauczyły się przez ostatnie miesiące w przedszkolu i, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Dzieci do tej ważnej uroczystości przygotowała nauczycielka – pani Milena Jasińska. Po części artystycznej Nikodem Andler, Jakub Banasiak, Mieszko Borowicz, Helena Czarnecka, Kacper Górzyński, Kamil Górzyński, Weronika Grzegorska, Zofia Kosicka, Barbara Kosicka, Lena Pacanowska, Teresa Piskorska, Wojciech Popielarz, Piotr Puzio, Antoni Szmańda i Malina Szynwelska (niestety w tym dniu z powodu choroby byli nieobecni Tymon Meszyński i Aleksander Hyla) zostali pasowani na prawdziwych przedszkolaków z rąk pani dyrektor Wioletty Górnej. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Na koniec uroczystości na wszystkich czekała słodka niespodzianka.

Tekst: Milena Jasińska