Home   Z życia szkoły   Ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne

22. 11.2012r. po południu, mamy naszych uczniów wraz z nauczycielami przygotowywały ozdoby świąteczne. Można będzie je kupić na kiermaszu świątecznym, który odbędzie się 2 grudnia. Pani Ewa Zientara wraz z siostrami Olgą i Martyną Wypijewskimi pokazywały, jak zrobić bombkę z kolorowych wstążek. Po pierwszych mniej lub bardziej udanych próbach praca nabrała imponującego tempa. Mamy spotkały się w szkole jeszcze dwa razy 26 i 27 listopada. Ich ozdoby są zachwycające! Zachęcamy do zakupu. Dziękujemy za poświęcony czas paniom: Hannie Prackiej, Marzenie Gawrońskiej, Lidii Tarnowskiej, Marii Rydlewskiej, Teresie Wiśniewskiej, Aurelii Wojke, Magdalenie Szymczak, Małgorzacie Piwańskiej, Iwonie Grabowskiej, Kindze Węgielnik, Marcie Puzio, Urszuli Bauzie, Iwonie Piątek, Magdalenie Heinich, Małgorzacie Lidmann, Ewelinie Krasuskiej.