Home   Z życia szkoły   Ola jest uczniem z pasją

Ola jest uczniem z pasją

olaPo raz trzeci w historii naszej szkoły pani Dyrektor wręczyła statuetkę „Uczeń z pasją.” W tym roku kapituła przyznała ja uczennicy klasy IV – Aleksandrze Pender za osiągnięte wyniki w nauce i sporcie.Ola trenuje judo pod okiem Pana Mariusza Sulińskiego.W roku szkolnym 2014-2015:
• Zajęła I miejsce w Gminnym Turnieju Judo Dzieci w Dąbrowie.
• Zajęła I miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci z udziałem klubów z okręgu kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego
W roku szkolnym 2015- 2016:
• Zajęła I miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy makro regionu czterech województw Dzieci i Młodzików w Judo.
W roku szkolnym 2016- 2017:
• Zajęła III miejsce w Mistrzostwach Judo Dzieci Czterech Województw w Szubinie.

ola1 ola2