Home   Z życia szkoły   Oblicza zimy

Oblicza zimy

http://i1.ryjbuk.pl/a33b35978f149074e69f1b850f94e4fdc209ec60/rzut-sniezka-gif-gif13 stycznia uczniowie dąbrowieckiego gimnazjum wraz z panią Katarzyną Kozłowską, w montażu słowno- muzycznym, przedstawili różne oblicza zimy. Pani zima zapraszała do wesołej zabawy. Zachęcała, aby poszaleć na łyżwach lub nartach. Ulepić wspaniałego bałwana z wielkim marchewkowym nosem. Upomniała widzów, by pamiętali o właściwym o tej porze roku ubiorze. Nie należy lekceważyć zimowych niebezpieczeństw, gdyż można wpaść po uszy do lodowatej wody. Biała Pani prosiła również o zorganizowanie ptasiej stołówki. Teraz ptakom trudno znaleźć pokarm. Program zakończyły życzenia szczęścia i uśmiechu przez cały rok skierowane do uczniów naszej szkoły.

image001 image002