Home   Z życia szkoły   Noc w szkole w Dąbrowie

Noc w szkole w Dąbrowie

Dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowie pan Paweł Brzykcy zaprosił uczniów naszej szkoły na bal karnawałowy i noc w szkole. Uczniowie klasy IV brali udział tylko w zabawie tanecznej. Nikt nie podpierał ścian świetlicy wiejskiej. Dodatkową atrakcją były konkursy z nagrodami. O 20.00 dzieci z klasy V i VI przeszły do budynku szkoły. Tam rozpoczęły się zajęcia w trzech grupach. Miłośnicy strzelania usiłowali za każdym razem trafiać w środek tarczy. Sportowcy okupowali salę gimnastyczną rozgrywając wiele meczów. Ci, którzy mieli ochotę potrenować spostrzegawczość układali puzzle. Po północy rozpoczął się koncert piosenek karaoke a po nim maraton filmowy zapoczątkowany dziełem o zjawiskach paranormalnych Na niektórych padł blady strach… Uczniami opiekowali się Irena Jasiek, Aleksandra Świder oraz Mateusz Szmańda.

Autor: Ewa Janasek