Home   Z życia szkoły   Nauka pływania dwoma stylami

Nauka pływania dwoma stylami

Uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie w ramach którego uczestniczyli w kursie nauki pływania.  Projekt rozpoczął się 20 marca i trwał do 23  października 2013 roku, z przerwą na wakacje. Program kursu zakładał profesjonalną naukę pływania dwoma stylami. Wszystkie dzieci otrzymały  bezpłatnie okulary do pływania i zatyczki do uszu. Nasi uczniowie uczestniczyli w cotygodniowych zajęciach, potrafią już pływać, ale najlepszy okazał się Marcin Gałgański z klasy VI, który jako jedyny zdał egzamin i zdobył kartę pływacką. Gratulujemy!  Koszty wodnej edukacji dzieci pokryła  w połowie Gmina Dąbrowa, a w połowie Urząd Marszałkowski w Toruniu.