Home   Z życia szkoły   Muzyka i film

Muzyka i film

image1 (6)Muzyka od ponad 100 lat jest nieodzownym elementem dziesiątej muzy. Kolejne spotkanie z artystami z Filharmonii Pomorskiej poświęcone zostało  związkom muzyki z filmem. Uczniowie i nauczyciele wzięli udział w konkursie polegającym na rozpoznaniu tytułu piosenki i tytułu filmu, z którego ona pochodzi. Usłyszeliśmy niezapomniane przeboje muzyki filmowej. Po emocjonującym pojedynku był remis- 6:6. W dogrywce uczniów reprezentowała Oliwia Rosińska, a nauczycieli  pani Magdalena Nakielska- Krzemińska. Po pierwszym pytaniu znów remis! W kolejnej rundzie zwyciężyła Oliwia Rosińska.

image1 (4) image1 (3) image1 (6) image1 image1 (5) image1 (7) image1 (8)