Home   Z życia szkoły   Mikołajkowe prezenty

Mikołajkowe prezenty

Mimo szalejącej za oknem wichury św. Mikołaj nas nie zawiódł. Przybył troszkę później, ale za to z worem przepysznych czekoladek z Goplany. Oczywiście nie omieszkał wypytać  nauczycielki  o nasze zachowanie. Panie odpowiedziały , że chętnie się uczymy, jesteśmy grzeczni i z własnej woli pomagamy innym, a także dbamy o swoją coraz piękniejszą szkołę.

Przedszkolaki oprócz Mikołaja odwiedził pan Wójt Marcin Barczykowski wraz z sekretarzem Andrzejem Konieczka przywożąc mnóstwo słodyczy. Wywołały one przepiękne uśmiechy na szczęśliwych twarzyczkach naszych młodszych kolegów i koleżanek.

Pani Dorota Lucius dyrektor szkoły w porozumieniu ze skarbnikiem gminy Panią Małgorzatą Bereźnicką , przygotowała dla nas cudowny prezent. Zakupiła dla szkoły 5 nowych laptopów Toshiba.

Bardzo dziękujemy wszystkim trzem Mikołajom !