Home   Z życia szkoły   Konkurs na kartkę Easter Cards

Konkurs na kartkę Easter Cards

10 kwietnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Kartek Świątecznych „Easter Cards.” Mogli brać w nim udział uczniowie klas trzecich szkół podstawowych z terenu Gminy Dąbrowa. Etap gminny konkursu poprzedzony był etapem szkolnym. Pięć najlepszych kartek z klasy (miejsce I, II, III oraz dwa wyróżnienia) przechodziło do etapu gminnego. Wszystkie kartki były przepięknie wykonane oraz zawierały życzenia z okazji Wielkanocy napisane w j. angielskim. W konkursie zwyciężyła uczennica Szkoły Podstawowej im. M. Skłodowskiej – Curie w Szczepanowie – Hanna Orzechowska. Drugie miejsce zajęła Oliwia Karbownik ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Dąbrowie, a trzecie miejsce Jakub Soleta, również ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie.  Wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Węgielnik ze Szkoły Podstawowej w Szczepanowie oraz Anna Wyrwińska ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie. Laureaci konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy, a ich kartki zobaczyć można było na tablicy na dolnym korytarzu szkolnym.

imagee001 imagee002

Tekst: Magdalena Szary