Home   Z życia szkoły   Konkurs fotograficzny “Przyroda w obiektywie”

Konkurs fotograficzny “Przyroda w obiektywie”

Dzieci z Grupy Kubusia Puchatka wraz Rodzicami uczestniczyły w Konkursie fotograficznym ” Przyroda w obiektywie”. Maj to miesiąc w którym przyroda zachęca do spacerów, podczas nich to właśnie nasze przedszkolaki z pomocą swoich Rodziców wykonały serię zdjęć ukazujących piękno naszej polskiej przyrody. Ponieważ wszystkie zdjęcia są piękne i wszystkie zasługują na nagrodę- jednak na nią trzeba będzie poczekać do końca roku szkolnego:-)
Kochani prezentujemy Wam zdjęcia i autorów zdjęć o tematyce przyrodniczej.
Autorzy: Maja i Martynka Lewandowskie- “Magnolie”,
Joanna Rybczyńska- “Owady” ( biedronka i osa)
Maciej Kurek – “Padalec”,
Szymon Pracki “Sarenka”
Zuzanna Sobocińska”Jeż” i “Nora lisa”
Kacper Kaliski “Zachód słońca”
Klaudia Kozłowska- ” Rodzina Ślimaków”
Damian Suliński “Owady w parku”
Gniewomir Grajek- “Jeż”, “Rodzinka padalców”
Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie – po upominki i dyplomiki zapraszamy przy okazji Zakończenia Roku Szkolnego- o którym to poinformujemy w późniejszym czasie.
Autor: Katarzyna Kurek