Home   Z życia szkoły   Kiermasz bożonarodzeniowy

w Szczepanowie

odbędzie się

kiermasz bożonarodzeniowy

na który serdecznie zapraszają uczniowie

Szkoły Podstawowej

im. Marii Skłodowskiej – Curie

w Szczepanowie

stroik1

Wzorem ubiegłego roku szkolnego rodzice, uczniowie i nauczyciele przygotowują najróżniejsze ozdoby bożonarodzeniowe. Jest to niepowtarzalna okazja, aby wydobyć drzemiący w sobie talent do robótek ręcznych. I tak się stało. Niektórzy z nas wciąż nie dowierzają, że te cudeńka to ich dzieło! Szkoła zapełniła się pięknymi bombkami, uśmiechniętymi aniołkami, kartkami świątecznymi z ręcznie wyszywanymi wzorami. Zapachniało piernikami . Wzrok przyciągają radosne bałwanki i różnokolorowe stroiki .

Wszystkie ozdoby świąteczne wykonane są ręcznie przez naszych uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli i przyjaciół szkoły. Poniżej prezentujemy niewielką tylko część tego, co zostanie zaprezentowane na wystawie w szkole i na kiermaszu.

k1 k2 k4 k5 k6 k7