Home   Z życia szkoły   IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W tegorocznej IX edycji ŚDTM w dniu 04.10.2019 w naszej szkole ośmiu egzaminatorów przeprowadziło pisemny egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia wśród 121 uczniów i 14 osób dorosłych.Akcja została zapowiedziana i rozreklamowana poprzez plakaty na korytarzach i w klasach. Uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia w tygodniach poprzedzających XI ŚDTM.
Komisje egzaminacyjne 4 października przeprowadziły egzamin pisemny z tabliczki mnożenia w klasach I – VIII oraz wśród chętnych dorosłych. Po sprawdzeniu i opracowaniu wyników wyłoniono 62 ekspertów tabliczki mnożenia. Wszystkim wręczono certyfikaty, a trzej najszybsi i najlepsi uczniowie z każdej klasy otrzymali upominki. Święto tabliczki mnożenia jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Koordynator lokalny: Irena Jasiek