Home   Z życia szkoły   IX Biesiada Artystyczna

IX Biesiada Artystyczna

IX Biesiada Artystyczna w Słaboszewku odbyła się pod hasłem „Kultura żydowska.’’ Nasi uczniowie: Olaf Piątek, Stanisław Kurek, Jakub Krasuski, Kinga Szmańda, Anna Bidzińska, Oliwia Lidmann, Agata Kocińska, Natalia Kubalak, Radosław Pender, Sylwia Tarnowska, Filip Wiśniewski, Jakub Szymczak, Kamil Chróśniak , Małgorzata Robaczewska i Magdalena Rydlewska zaprezentowali występ artystyczny, na który złożyły się skecze, piosenki i taniec . Nad całością czuwały panie Anna Pietraszko, Irena Jasiek, Magdalena Nakielska- Krzemińska i Ewa Janasek. Każdy uczestnik przeglądu otrzymał drobną nagrodę rzeczową.

Nauczyciele z naszej szkoły przygotowali także inne atrakcje dla mieszkańców Słaboszewka. Pani Katarzyna Kurek i Monika Zawadzka malowały twarze w fantastyczne wzory. Panie Alicja Jaworska, Ewa Wilk, Irena Jasiek i Katarzyna Kurek upiekły ciastka – uszy Hamana. Pan Mateusz Szmańda wykonał transparent mający przyciągnąć uwagę gości do naszego stoiska. Panie Magdalena Gawrych  z Magdaleną Szymczak sprzedawały popcorn i przysmak świętokrzyski. Panie Anna Osuch i Irena Jasiek  nie nadążały z pieczeniem gofrów.