Home   Z życia szkoły   III ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

III ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Jednodniowe Święto Tabliczki  Mnożenia w dniu 27 września 2013 roku to dzień symboliczny. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Rodzice mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Egzamin z tabliczki mnożenia przeprowadzony był przez Egzaminatorów MT, którymi byli: Hieronim Bauza, Dawid Gawroński Justyna Kruzel, Kinga Piwańska, Weronika Ratajczak, Paulina Fletka , Miłosz Dudek, Marcin Gałgański, Martyna Lewandowska, Weronika Wisniewska, Justyna Płocińska.

Wszyscy uczniowie klas III-VI oraz chętni dorośli losowali zestawy  i w ciągu dwóch minut musieli prawidłowo rozwiązać pięć przykładów.

Tytuły „Eksperta Tabliczki Mnożenia” uzyskało 22 uczniów oraz 14 rodziców i pracowników szkoły.

Klasa III

• Anna Osuch
  • Barbara Polaszewska
  • Magdalena Nakielska-Krzemińska

Wszyscy eksperci – uczniowie  otrzymają ocenę bdb. z matematyki oraz mogą uczestniczyć w Internetowym Konkursie Matematyczno – Logicznym MT EXSPERT. Dziękuję wszystkim za współpracę i życzę miłych i pożytecznych spotkań z tabliczką mnożenia!

Koordynator – Irena Jasiek