Home   Z życia szkoły   III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

11 grudnia o godzinie 9.00 pani Magdalena Nakielska-Krzemińska otworzyła cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem uczniów III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Do rozgrywek zgłosiły się 34 osoby z klas IV-VI – 18 dziewcząt i 16 chłopców. Pani Magdalena sędziowała grupie dziewcząt, a pan Łucjan Nowakowski grupie chłopców. Każdy walczył zaciekle, aby dostać się do finału. Po szkole niósł się doping widowni zagrzewającej do boju swoich faworytów.
Po zaciętej walce I miejsce wśród uczennic wywalczyła Agata Płocińska, II- Natalia Kubalak, III- Karolina Budna. Laur zwycięzcy pośród uczniów przypadł Jakubowi Kaźmierczakowi. II -miejsce zajął Jakub Szymczak, III- miejsce Błażej Heinich. Pani dyrektor Dorota Lucius rozegrała z finalistami mecze.
I  nadszedł czas na uroczyste wręczenie dyplomów za udział w turnieju. Zwycięzcy oprócz nich otrzymali od Pani Dyrektor puchary. Miłym dodatkiem były czekoladowe Mikołaje dla wszystkich zawodników.
To był dzień pełen emocji i nadziei na wygraną.