Home   Z życia szkoły   IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ

IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ

papaDziś w naszej szkole włączając się w obchody XVII Dnia Papieskiego wspominaliśmy Świętego Jana Pawła II. Uczniowie klasy czwartej i szóstej razem z panią Donatą Sobkowską przypomnieli nam  niezwykłe fakty z życia Karola Wojtyły. Podkreślili ogromną siłę Jego ducha, dzięki której wiele ludzkich serc uległo przemianie. Dla naszego papieża ważna była młodzież. Uważał, że jest ,jak wiosna. Na jej barkach spoczywa przyszłość polskiego narodu. Na zakończenie tego wzruszającego utkanego ze słów i piosenek przedstawienia uczniowie wyrazili nadzieję ,iż hasło XVII Dnia Papieskiego stanie się dla wszystkich drogowskazem w dalszym życiu.