Home   Z życia szkoły   Gwiazdkowe pierniki

Gwiazdkowe pierniki

image0119 grudnia w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku odbyła się cykliczna impreza „Gwiazdkowe pierniki”, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Rywalizowaliśmy w konkursach: pierniki dekoracyjne, piernik – pamiątka z ziemi mogileńskiej oraz świąteczne stroiki.
Zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii stroiki świąteczne. Do wspólnego naszego sukcesu przyczynili się uczniowie klasy piątej, czwartej i trzeciej, pod kierunkiem pań Renaty Syty, Agnieszki Puzio oraz Beaty Janiak.
Nasza szkoła wzbogaciła wystawę „Oblicza św. Mikołaja” w zebrane wcześniej różne eksponaty, którą można podziwiać do końca stycznia w tamtejszym muzeum.

image013image012image009image008image007image006image005image004image003image002image001image010

Tekst: Renata Syty