Home   Z życia szkoły   Goście z Litwy w naszej szkole

Goście z Litwy w naszej szkole

litwini15 września gościliśmy w naszej szkole dziewięcioro uczniów z Suderswskiej Szkoły Podstawowej im. Mariana Zdziechowskiego- Karolinę Gower, Beatę Stankiewicz, Waldemara Dudoit,Wanesę Sudnikę, Daniela Kisamachowa, Łukasza Dzisewicza, Inesę Jusel, Arianę Gotowiecką, Suzanę Mozowską wraz z opiekunką, panią Lucyną Łepszewicz. Pani Dyrektor oprowadziła Litwinów po naszej szkole, która im się bardzo podobała. Uczniowie klasy siódmej z wychowawczynią, , panią Magdaleną Nakielską- Krzemińską, przygotowali słodki poczęstunek. Potem wspólnie lepiej się poznawali podczas zabaw chustą integracyjną. Dużo radości dostarczył mecz piłki nożnej. Goście pokazali naszym uczniom slajdy z Litwy. Poczęstowali ich słodyczami ze swojej ojczyzny. Na koniec pobytu w Szczepanowie dokonali wpisu do kroniki szkolnej i na pamiątkę sfotografowali się wspólnie ze swoimi przewodnikami po naszej placówce.