Home   Z życia szkoły   Gminne dożynki

Gminne dożynki

W tym roku organizacja gminnych dożynek przypadła mieszkańcom Szczepanowa.  Społeczność szkolna włączyła się aktywnie do  obchodów  święta plonów. Część artystyczną rozpoczęła  Hania  Orzechowska, której akompaniował Mateusz Saran.  Jak zawsze jej występ wzbudził ogromny aplauz. Po chwili wystąpili  uczniowie klasy trzeciej: Dagmara Buczkowska, Buzała Wiktoria, Kamil Krysiak, Lidmann Oliwia,  Radosław Pender , Dominik Podlasz ,  Tomasz Popielarz, Oliwia Rosińska ,Jakub Szymczak , Sylwia Tarnowska i Filip Wiśniewski oraz uczniowie klasy piątej: Hieronim Bauza, Bartłomiej Bonkowski, Klaudia Buzała, Dawid Gawrych, Małgorzata Klajna, Justyna Kruzel, Kamila Meler, Kinga Piwańska, Weronika Ratajczak i Filip Szymczak. Zaprezentowany program słowno – muzyczny  pt. „Koło mego ogródeczka  ‘’ został przyjęty bardzo ciepło i nagrodzony gromkimi brawami. Młodzi artyści otrzymali także od organizatorów słodycze.